Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van, hogy egy-egy...

Mitől van, hogy egy-egy alkalommal nagyobbat dobban a szívem?

Figyelt kérdés

Néha azt érzés, hogy mikor ülök vagy fekszem nagyobbat döbben a szívem.


Múlt héten szédültem is egyik éjszaka, mikor felkeltem, meg volt, hogy napközben is, esténként fájt a fejem(általában más tájékokon) de az elmúlt.


21 éves vagyok, voltam 15 évesen teljes vizsgálaton, nem volt semmi gond.(EKG, ultrahang)


Kialakulhatott azóta? Elég stresszes vagyok és sok mindent be szoktam magamnak képzelni.


2015. dec. 17. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy kihagy a szíved, és utána kettőt dobban. Néha nekem is van ilyenem, nekem van egy jóindulatú szívbillentyű betegségem.

6 éve bármi kialakulhatott, a biztonság kedvéért nézesd meg, de nem hinném, hogy komoly bajod lenne.

2015. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem tudom, hogy a napi 1 nagyobb dobbanást, hogyan akarják elkapni a 15 perces EKG vizsgálattal?
2015. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha mindenki érez ilyet, ha gyakran van, akkor egy kivizsgálás nem ártana.
2015. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Elég stresszes vagyok és sok mindent be szoktam magamnak képzelni."

Ez nagyon gyanús, hogy itt a kutya elásva. De ha egy orvosi vizsgálat megnyugtat, menj el szépen :)

2015. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!