Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez is insomnianak minosul?

Ez is insomnianak minosul?

Figyelt kérdés
Egyszeruen keptelen vagyok ejjel aludni, ami nem jelenti azt, hogy nem tudok aludni, hanem azt, hogy nem.jokor. Siman vegigalszok 10 orat is, mint a bunda, de akkor alszom el joforman, mikor felkel a nap es akkor kelek fel, mikor nyugszik... Ez mar tarthatatlan allapot, allandoan faradt vagyok, a bioritmusom egy katasztrofa. Mit tudnek ez ellen tenni?

2015. dec. 21. 04:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem insomnia, hanem úgy hívják, hogy DSPS (delayed sleep phase syndrome) késői alvásfázis szindróma, keress fel egy alvásdiagnosztikát, addig is próbáld ki a Biomelatonin nevű vény nélkül kapható "gyógyszert".

[link]

2015. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,


Nagyon köszönöm a válaszod, tényleg nagyon hasznos volt! Meg tudnád mondani, hogy a TB támogatja-e az alvásklinikai teszteket, vagy csak magánorvoshoz tudok menni? Illetve hogy is zajlik egy ilyen vizsgálat, mit lehet igazán ezzel kezdeni, mert én nem találtam erről semmit? Esküszöm, azon gondolkodtam, hogy valahova messzire kéne költöznöm, és ott normális lennék...:D Vagy ott is ugyanígy beállna a bioritmusom így?

2015. dec. 21. 19:24
 3/3 anonim válasza:
ugyanez van velemis.... borzasztó.... most keltem fel, egész éjjel nem aludtam, 12-13 körül alszom el...
2016. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!