Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Táskabarát vény nélkül kapható...

Táskabarát vény nélkül kapható fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Olyasmi fájdalomcsillapítót keresek, ami nem túl nagy, kis helyen is elfér, és mindenre jó. (nem úgy mint pl a no-spa ami mondjuk jó, mert pici , viszont csak a hasfájás ellen használ) Vény nélkülit keresek, mert nem mindennapos használatra kéne, csak amolyan vészhelyzet cuccnak, hogyha nincs időm a napi rohanás közben elugrani gyógyszertárba. Mindenképpen olyan kéne, ami általános (mondjuk fejfájásra és hasfájásra is be tudom venni) mert már idegesít, hogy egy komplett kis neszeszert cipelek magammal mindenféle különböző gyógyszerrel, amit habár 2-3 havonta egyszer kell csak elővennem, de minden nap egy csomó helyet kell elfoglalni a táskámban.

2015. dec. 21. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek ugyanaz válik be, nekem az Algoflex olyan gyógyszer, amit bevethetek bármire, igaz, még "csak" fejfájással, fogfájással és menstruációs görcsökkel teszteltem.


Ismerek olyat, akinek egy ilyen "mezei" gyógyszer nem enyhít a panaszain. De ha még nem próbáltad, akkor ajánlom, nekem bevált. :)

2015. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos van,drága pénzért. Én megoldom, szétvágom a 10-es csomagolást, két szemet viszek magammal.Olcsóbb.
2015. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Advil Ultra Forte-t javasolták. Nagyon jól bevált, szintén fej, fogfájás, hasfájás, háton idegbecsípődés, és ízületi fájdalom esetén is. 10-15 perc alatt hat.
2015. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"...komplett kis neszeszert cipelek magammal mindenféle különböző gyógyszerrel, amit habár 2-3 havonta egyszer kell csak elővennem, de minden nap egy csomó helyet kell elfoglalni a táskámban...."


Kifejtenéd? Levágsz ollóval 3-4 szemet és kész. Mire neked annyi gyógyszer,hogy neszeszerben hordod?

2015. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!