Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős hónaljszag mitől lehet?...

Erős hónaljszag mitől lehet? Rendszeresen borotválom, tisztálkodom, adjatok tippeket, tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 15:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 40/N vagyok, és pl ha Normaflore-t veszek be, egy időre nem érződik semmi. Gondoltam hogy valami gyomor vagy bélgond, de hát állandóan nem szedhetek olyat.
2015. dec. 27. 15:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Használj Vichy deót. Nagyon bevált, van női férfi. Ird be a google-ba és ott akciósat is tudsz rendelni.
2015. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
probaltal mar valami golyos stiftet?
2015. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Használtam már, van is, elfedi sokáig, de szerintem enélkül is szagtalannak kéne lennünk nem? Merthogy az izzadság szagtalan, bacik eredménye, de általában nem izzadok. Megmosakszom és egy óra múlva mehetek mosakodni, ez így nem állapot.
2015. dec. 27. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:

"de szerintem enélkül is szagtalannak kéne lennünk nem? "


Dehogy, honnan szedted ezt a hulyeseget? Hogy milyen a szagod az a tested kemiajatol es a borodon elo bacilusoktol fugg, mindenkinek egyeni.

2015. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, jó-jó egy bizonyos mértékig mindenkinek van szaga, nem teljesen szagtalan, rosszul írtam.

Nem iszom, nem dohányzom, nem iszom kávét, nem vagyok elhízva, nem eszem nagyon fűszereset, sósat, ilyeneket találtam neten. Viszont elég sok édességet.

2015. dec. 27. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Az izzadtság az attól büdös, hogy a szervezet a salakanyagokat így választja ki. Aki minden étkezéshez fokhagymát eszik, annak a bőre is fokhagymaszagú lesz.

A belekben az emésztés helyett inkább rothadás jön létre, minek eredménye a biogáz (fing). Aki nem eregeti ki, mert állandóan társaságban van, annak a beleiben szívódik fel, amit a bőrön keresztül kiizzad.

Az emésztésbe több oxigént kell vinni, folyadékkal, nyállal, zöld növényekkel, lédús gyümölcsökkel. Hogy ne a biogázerjesztő baktériumoké legyen a főszerep, hanem az emésztés rendben menjen végbe.

2015. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Háát, szerintem nem az oxigénellátás miatt van, de köszi.
2015. dec. 29. 09:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Nálad javult valami? Mit tegyek?
2018. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!