Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Has panaszok? Hascsikarás...

Has panaszok? Hascsikarás hasmenés nélkül de egyéb tünetekkel, vajon mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 hete volt egy igen erős vírusos hasmenésem. Lassan kezdtem regenerálódni belőle, jelentkeztek egyéb dolgok is, mint pl vitaminhiányt, ez az, alacsony vérnyomás (104/49-55), magasabb pulzus (95), szív körüli izomfájdalmak, de azóta voltam már tegnap EKG-n, a szívem rendben, vérvétel szerint a kálium szinten alacsonyabb egy icipicit, 3,50-es alsó határ alatt mutatódott ki, 3,40-lett. De az orvos nem mondta hogy ír fel kálium tablettát, mert gondolja hogy mostmár az is helyre fog rázódni. 26-án nagy gyomorrontásom volt, mert nem ettem csak pirítóst reggel, ebédre nagyon éhesen megettem nagymamám nagyon zsíros töltött káposztáját és oké, az zsíros ételtől csikarodott a hasam vasárnap + hétfőn is kissé. Na de a helyzet hogy még ma is, pedig tegnap ezeket ettem: pirítós (2), rizs, natúr hús, popcorn, sonkás-sajtos szendvics (2). És ma is csikarodoik a hasam, de amikor rámjön ez a dolog akkor van hogy rosszullét, gyengeség, közérzeti diszkomfort fog el. Ez mitől lehet? A hasam nem megy, de a szekletem lazább egy kicsit. Lehet hogy a bélflórám meggyengült a gyomorrontástól és esetleg normaflore segítene? Tegnap megittam dél körül egy normafloret és jól voltam utána. De ma megint jelentkezett reggel és fenn áll ez a panasz. Emésztési zavarom nincs, szépen tempósan emésztek, ha jobban eltelek is 2-3 óra hossza után ujra éhes vagyok. Bár étvágyam nem mindig van, de alt. szokott lenni. Persze a hossza tartó betegeskedéstől összeszűkült a gyomrom, nem bírok sokat enni egyszerre. Többször igyekszem kevesebbet. Szedek Béres multivitamint, amiben 250mg magnézium van (háziorvos szerint magnézium hiány lehet amögött hogy izomfájdalmat, görcsöt érzek). Immunrendszer erősítő természetes növényekből készült italt (0,5dl/nap) iszom, illetve Gyuri bácsi teájából is az immunerősítőt igyekszem a napi 1 csèszét meginni amikor itthon vagyok.

Köszönöm előre is a segítséget!



2015. dec. 29. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 26-án teleetted magad zsíros étellel és nem érezted jól magad, akkor ma még korai volt natúr húst, popcornt, sonkás-sajtos szendvicset enni. Pár napig hanyagold a tejtermékeket, húst, és semmi zsírosat ne egyél, Szigorú diéta és sok folyadék segíthet, sós ropi, sós vízben főtt burgonya, kétszersült, sovány keksz, esetleg zsírtalan zöldség, vagy húsleves.
2015. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, lehet hogy igazad van, és diétásra kellett volna fogni magam. Köszi
2015. dec. 29. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!