Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tumormarkert bárkinek csinálnak?

Tumormarkert bárkinek csinálnak?

Figyelt kérdés
találtam egy labort, fizetős, de szeretném megtudni, nincs e valami rákom, a rosszulléteim miatt, megakarok nyugodni, hipochonder is vagyok. a sima vérképem az jó lett.

2016. jan. 6. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha kifizeted akkor igen.
2016. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt irják az oldalon, hogy egészségesek szürésére nem alkalmas, de hát honnan tudjam, hogy az vagyok e ....
2016. jan. 6. 17:38
 3/12 A kérdező kommentje:

ezt irja:

Fontos: egészségesek szűrésére nem alkalmas!


Igazolt tumoros betegben a paraméter alkalmas a terápia alatti korai recidiva kimutatására.

2016. jan. 6. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Pénzért lehet. De olyan nincsen, hogy valamennyi rákfajtát nézzenek. Tippelj a legszimpatikusabbra. Egy tumormarker teszt, van hogy egy hétig is eltart. Speciális anyagok kellenek hozzá. De azért próbáld meg.
2016. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát torkom pl 4 éve kapar, meg rekedt vagyok. nem látnak semmit, de torok vagy nyelőcső ráknak nemtudom melyik mutatja ki, van egy pár fajta....
2016. jan. 6. 17:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetben vagy. Hogy elvégezzék a tesztet igazolnod kell, hogy tumorod van. Olyan ez, mint a 22-es csapdája.
2016. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah akkor nem fognak csinálni?? remek.... és a fül orr gégész látja ha torkomban van valami ??
2016. jan. 6. 17:46
 8/12 anonim ***** válasza:
A gégerák pont olyan rákfajta amit gégetükrözéssel észre vesznek. ( ezt fül-orr-gégésztől tudom, gondolom, neki lehet hinni :-) )
2016. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
na, és ha én nem akarok gégetürközést??? mert nekem olyat szoktak csinálni, hogy vmi kis tükörrel lenéznek és akkor szokták mondani hogy kicsit vaskosabb a hangszalagom, tehát ha rákom lenne azt látták volna igy is ?
2016. jan. 6. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hívják gégetükrözésnek...
2016. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!