Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 14 éves vagyok és nagyon...

14 éves vagyok és nagyon régen nem sportolok semmit. Mostanában azt vettem észre hogy hamar kifulladok, egy kis lépcsőzéstől is lihegek és erőteljesen ver a szívem. Az a kérdésem hogy lehetséges e hogy ez azért van mert nem jó a kondícióm?

Figyelt kérdés

#14 éves #kondíció #Hamar kifulladok
2016. jan. 9. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
persze
2016. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Lehetséges!
2016. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Greg5 válasza:

Cigizel?

Ellúl függetlenül szerintem nem feltétlen:)

2016. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 greta.t válasza:
Lehet a rossz kondi vagy asztma is esetleg. Mondjuk pulmonológián nem csinálnak sok mindent, de megéri megnézetni. Egy allergia teszt, terheléses vizsgálat :)
2016. aug. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
Jól sejted! A mozgástól teljesen el lehet szokni és intő jel, hogyha lóg a nyelved egy lépcsőtől, ebben semmi kóros nincs. De simán vissza lehet szokni rá. :) Velem is mindig az van, hogy tavasszal, amikor a mozgáshiányos tél után pl. megeresztek egy busz után loholást - ugyanez van: lihegés, szívkiugrás... Közben tudom, hogy normális kondiban ennyi mozgás egyenesen hiányzik nap mint nap. Szóval csak kezdd el módszeresen terhelni magad, ezt anélkül is megteheted, hogy "sportolnál", csak lift helyett lépcső, busz helyett gyalog - ilyenek és simán visszaállsz 1-2 hét alatt.
2016. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B Béla ***** válasza:
Sürgősen kezdj el valamit sportolni. Ehezz nem kel feltétlenül edzőterembe menni. Fús és gimnasztikáz
2016. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!