Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi pálinka ütne meg?

Mennyi pálinka ütne meg?

Figyelt kérdés
Még soha nem ittam. 16 vagyok. 40-50% körül van. Mennyi lenne az a mennyiség amitől "boldogabb" lennék? Nem berugni akarok, hanem csak picit megerezni. Nem is banatbol innam.

2016. jan. 14. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Függ az alkoholtűrőképességedtől.

Szerintem az ivásnál nem számít a súly/magasság,szóvel ennek ne dőlj be,hogy egy kövér ember jobban bírja a piát. (Saját tapasztalat)


Kb 2-3 felest már rendesen megéreznél,mivel még nem ittál.. Van olyan ismerősöm akit 1-2 feles lecsap,van akit meg 5-6-7,aztán van aki megiszik 10-15 öt egy este alatt,és ugyan annyira lesz részeg,mint aki 5-6 ot ivott meg

2016. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy boldog legyél, nem az alkohol a megoldás. Ha "lazulni" szeretnél nem biztos, hogy a pálinkával kellene kezdened. Egy finom pohár bor vagy sör nem ütne ki és még az ízét is éreznéd. Bármit választasz, ne tűzz ki célmennyiséget és feltétlenül tarts be a fokozatosságot. Egy alkohol mérgezés nem iváskor jelentkezik. Ha élvezi akarod, ne kezd részegséggel, másnapossággal.
2016. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Molyember ***** válasza:
Ne felejtsd el, hogy az alkoholnak időre van szüksége. Mivel még sosem ittál, fél órát várj legalább két feles között. Így elkerülheted a tinik körében általános alkohol-mérgezést, amit úgy érnek el, hogy nem hagynak időt az alkoholnak, és mivel az elején nem éreznek semmit, gyorsan bevernek egy csomót. Na, ennek a vége a gatyába hányás, rosszabb esetben kórház. De inkább ne igyál. Mi a francnak? Mondjuk, úgyis fogsz. Szerintem két-háromnál több nem nagyon kell neked belőle, de hánytam én már egy felestől is. A gyomromnak nem tetszett, ahogy lement, jött is vissza. Majd meglátod, de szerintem marhára ráérsz még.
2016. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kiabranditottal. :D inkabb egyel kezdek. Aztán majd máskor..
2016. jan. 14. 21:12
 5/5 anonim válasza:
Ne éhgyomorra igyál, mindenképp legyen kaja a gyomrodban. Lazuláshoz 2 feles egy jobb sörrel tökéletesen jó szerintem.
2016. jan. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!