Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bal oldali aljasi diszkomforté...

Bal oldali aljasi diszkomfortérzet mi lehet?

Figyelt kérdés

Nem mondanám azt, hogy fáj, de bő 2 hete eléggé furcsának érzem bal oldalt a hasamat. Ha szemből nézzük, és a köldök a középpont, akkor olyan 5 óránál érzem. Főleg akkor érzem így, ha fekszem vagy ülök, kicsit mintha markolászna, vagy mintha megrekedt volna ott valami. Ha benyomom akkor kicsit fáj is. Holnap kérek ultrahangra időpontot, de azért jó jönne addig némi ötlet mi lehet ez. AZ elmúlt 2-3 napban jobban érzem. Székletem nem a legjobb, de soha nem is volt, karácsony óta kb. 2-3 naponta járok wc-re, kemény és a híg állag váltakozik, más egyéb panaszt nem érzek. Talán mintha kevesebb bélgáz lenne, és az elmúlt 2-3 hónapban fel is szedtem 5-6 kilót.


F/27



2016. jan. 14. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább általános sebészetre vagy belgyógyászatra kérnék időpontot. A vizsgálathoz fontos, hogy ott az orvos megtapogasson és szükség esetén ír UH vizsgálati kérőlapot, amit aznap meg is csinálnak.
2016. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sérved van drága barátom. Nem emelsz te nehezet?

Valamint vastagbél az ami ott van, azt tükrözéssel nézik. A háziorvoshoz menj először, az ad beutalót a gasztroenterológiára tükire, valamint UH-ra. De biztos megnézi tapintással az alhasad.

Jobbulást!

2016. jan. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!