Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek epilepsziás roham tünetei?

Ezek epilepsziás roham tünetei?

Figyelt kérdés
2 nap este egymás után fordult elő. Kontrollálhatatlanul elkezdtek remegni a combjaim. A végtagjaim kihűltek. Kb. 15 perc alatt elmúlt első nap, második nap meg meleg fürdőre enyhült. Nyugtató után meg elszédültem és elálmosodtam. Okozhat rossz lelkiállapot ilyen remegést vagy ez mindenképpen epilepsziás rohamnak tudható be? Azóta nem jelentkezett.

2016. jan. 17. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat menj ideggyógyászhoz, de ez nem epilepszia.
2016. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se az.
2016. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy voltak benne szünetek. Először csak 1-2 rándulással kezdődött, szünet, aztán egyre hosszabban remegtem, de nem folyamatosan. Ha nem epilepszia, akkor a hidegtől lehet? Nagyon kihűlhettem?
2016. jan. 17. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem epilepszia, hanem ideg alapon felmehet ilyenkor a vérnyomásod, és attól van. Nekem már többször volt ez a tünet.
2016. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom rendben volt, mértük közvetlen előtte, mert pocsékul éreztem magam. :/
2016. jan. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!