Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Dorithricin antibiotikum...

A Dorithricin antibiotikum tartalmú?

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva, valószínűleg átterjedt a mandulámra, mert fájnak és pirosak, tüszősek. Lázam nincs, még hőemelkedésem se. Dorithricin van itthon, úgy hallottam, hogy ez antibiotikum hatású?! Elegendő, ha ezt szedem + C-vitamin, sok tea, pihenés? Ha lázam lesz, természetesen elmegyek orvoshoz, de utálom az antibiotikumokat, mindig gombás leszek tőlük... csak akkor szeretném szedni, ha tényleg muszáj.
2016. jan. 22. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

szia, ez nem helyettesiti az antibiotikumot..

attól is függ mennyire súlyos.

nekem volt már, h elmúlt, phlogosolt-tól, de akkor kezdődő volt, azonnal elkezdtem öblögetni vele, igy elmúlt.Irjon fel másik antibiotikumot, ne azt amitöl gombas leszel..kérj akkor masikat.en mondjuk beteg voltam, augmentintöl gombas leszek, mas antitól nem.

2016. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A fájdalmas száj- és garatüregi gyulladásos megbetegedésekben összetett módon hat:

- A tirotricin hatóanyag specifikus, helyileg ható antibiotikum (baktériumellenes szer) és együttesen fejti ki hatását a másik hatóanyaggal, a fertőtlenítő hatású benzalkónium-kloriddal a leggyakoribb kórokozókkal szemben, amelyek a száj- és garatterületen találhatók. A két hatóanyag kombinációja révén számos kórokozót elpusztít.

még részletesebben

[link]

2016. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elegendő, mellette még gargalizálj sós vízzel, vagy Phlogosollal, nálam ez nagyon hatásos. Jó ilyenkor még a hagyma, fokhagyma is, egy jó csípős húsleves, méz, citrom, narancs.
2016. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Phlogosol is van itthon, napi 3-4-szer öblögetek vele, sokat segít. Dorithricinből elszopogattam 3 szemet, most úgy nézem javult a torkom, a manduláimat se látom már olyan csúnyának. Mézes-citromos teát iszok, napi 3 litert. Köszönöm a válaszokat! 2000 mg C vitamint is bevettem, bízom benne rendbejövök így.
2016. jan. 22. 20:24
 5/7 anonim válasza:
Elegendő volt?
2017. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
lehet már meghalt azóta azért nem írt vissza :'(
2019. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, jól vagy?
2021. jún. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!