Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez gyakran? Szerinte...

Miért van ez gyakran? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Hello :) 13 éves lány vagyok. Nem tudom miért de az elmúlt fél évben sokszor van az h elvesztem az egyensúlyomat és majdnem nekimegyek mindennek.. Vagy a helyzet pillanatában hirtelen nem tudom mit cselekszem csinálok stb. Ma is volt pl. Hogy a barátnőmnél voltam stb. Kergetőztem és minden de egyszer elkapott a hányinger és megint nem tudtam mit teszek úgy nagyából. Mivel játszottam az öccsével ő tépkedte a hajam és eközben történt ez. Elkezdtem sírni de azthitték, azért mert fájt de nem. Ilyenkor is sírás tör rám? Komoly dolog lehet emögött? Ettem ma nem sokat de ettem. Nem vagyok vékony s nem amiatt lehet :/ lehet baj belőle ? U.i.: senkinek nem mondtam el

Helyesírási hibákért elnézést kérek :D



2016. jan. 28. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell menni egy neurólógushoz mindenképp, legjobb a magánrendelés lenne ahol komolyan is vesznek. Ehhez persze el kel mondani a szüleidnek. De ha annyira az interneten akarsz rá választ akkor több orvos válaszol rovat is működik, keress rá.
2016. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A füled nem fáj? Egyensúly problémát okozhat az is. Erősen ajánlott mihamarabb szólni a szüleidnek és meglátogatni az orvost.
2016. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Így van ahogy írják, első dolgod legyen reggel, hogy elmond a szüleidnek részletesen a történteket.
2016. jan. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Szoktam mondani, hogy szédülgetek stb. De ők figyelmen kívűl hagyják :/
2016. jan. 29. 06:53
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
13 éves nagylány vagy magad is elmehetsz a dokidhoz. Sajnálatos, hogy a szüleidet nem érdekli az állapotod, ezzel a közönnyel sincs valami rendben. Minden esetre egy vizsgálat és beszélgetés nem árthat, biztos, hogy tanácsol valamit az orvos.
2016. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Méresd meg a vérnyomásodat.
2016. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Elmentem a házi orvoshoz azt mondta h semmi bajom nincs átmeneti. Ennyi volt kb. De neha meg mindig megszoktam szedulni meg ilyesmi :/
2016. febr. 3. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!