Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudom a pattanásokat...

Hogyan tudom a pattanásokat végleg eltüntetni a hátamról?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanásos és miteszeres a hátam.Nagyon zavar.Soha nem múlnak el:S Mit tehetnék?
2010. márc. 30. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos én is ezzel küzködök.Rendszeres kozmetikai kezelés:S egy kész vagyon de ha abba hagyod egyből visszajön:(
2010. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez hormon problema.Ha lany vagy,ideje lenne elmenni nogyogyaszhoz,hogy hormonkezelo tablettat irjanak fel.Ha fiu vagy,akkor..nem is tudom.Tudok olyanrol,akinek attol ha rendszeres nemi eletet folytat,akkor kevesebb lesz.De teljesen nem tunik el.
2010. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hasonló kérdésnél szereplő kommentemből idézek:

"Nekem is hasonló problémám volt, és semmiféle krém, vagy kozmetikusi kezelés nem mulasztotta el. A bőrgyógyász a Roaccutan nevű gyógyszert ajánlotta. Már 1 -2 hónap alatt a változás drasztikus volt. Ha bevállalod mellé azt, hogy nagyon kiszárítja a nyálkahártyát, és hogy lesz amikor berepedezik a szád, nagyon hasznos. Igazából nagy mennyiségű A-vitamin van benne (lányoknak alatta szigorúan kell védekezni, és még utána is pár hónapig, mert nagyon magzatkárosító, de mivel fiú vagy, ez a veszély nem fenyeget). Ha beszeded a megfelelő adagod, akkor többet sose jön vissza. Én egy évig szedtem és a nagyon pattanásos bőrömből porcelán bőr lett. Csak menstruációkor jön ki 1-1 pattanás. Én nagyon tudom ajánlani, hidd el megéri :)" Remélem tudtam segíteni^^

2010. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

nekem is volt ilyen problémám, de elmentem bőrgyógyászhoz és felírta egy krémet. Duac

Szerintem nagyon jó készítményé. Gyorsa, drasztikus hatás.

[link]

2010. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!