Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kardiológiai vizsgálaton,...

A kardiológiai vizsgálaton, milyen sürgős beavatkozást igénylő problémát találhatnak?

Figyelt kérdés
kardiológiára megyek jövő héten, mert nagyon sok extrát érzek az elmúlt napokban, és már előre parázom, hogy lesz-e valami komolyabb bajom, esetleg olyan, amivel sürgősen intézkedni kell. Milyen szívproblémát találhatnak, ha sürgős beavatkozásra lenne szükség?
2016. febr. 14. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia engem is erdekelne. En is kivizsgalas elott alok. Es egy kicsit felek en is....
2016. febr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, én is félek nagyon, neked milyen tüneteid vannak? úgy látok sokakat nem érintett meg a kérdésem
2016. febr. 15. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar ajulas erzesem szapora sziveressel. Nehezlegzes , labuj zsibadas. Neha rosszul vagyok. Ket eve volt mar sziv uh nekem ott nem talaltak semmit. Azt mondtak szorongas miatt. De most kertem az orvosomtol tobb kivizsgalast mert nekem anyum 34evesen infartusba halt meg.
2016. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia, hol tartasz a kivizsgálásokkal? nekem feltették a 24 órás holtert, ma fogom levenni, aztán kiértékelik, és utána majd gondolom csinálnak szívultrahangot, meg még nem tudom milyen vizsgálatokat szoktak ilyenkor. nagyon félek én is, lesz-e valami komolyabb problémám.
2016. febr. 17. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:
En a multhet penteken kaptam meg a beutalot vervetel ekg es kardiologia. Ezen a heten megyek mert idopontotz kell meg kerni. Ugyhogy meg az elejen. Majd ird meg hogy neked milyen lett az eredmenyek
2016. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia :) jo lett az eredmenyed?
2016. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajnos csak 7 órát mért a holter, mert lemerült az aksija, úgyhogy most újból felteszik a hétvégén, aztán jövő héten csütörtökön meg csinálnak egy szívultrahangot. amit idáig láttak azt mondják sok az extrasystolem, de az nem vészes, remélem nem lesz semmi komoly.
2016. febr. 23. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia na hogy sikerult?
2016. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem jovohonapra adtak idopontott elegge felek ideges vagyok hogy milyen lessz az eredmeny. Nallad mi a helyzet?
2016. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!