Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a fejem az aktívabb...

Miért fáj a fejem az aktívabb mozgástól?

Figyelt kérdés
Egy éve járok futni és most elkezdtem itthon is tornázni. Pilátesszel kezdtem, ami kicsi kardioval volt vegyítve, nyújtások, lassú mozdulatok valamint gyorsan ismétlődő kisebb mozdulatok voltak, semmi ugrálás. Szépen lassan csináltam egyre nehezebben és tovább teljesen jól ment. Mostanában - egy hónapja kb. - azt vettem észre, hogy a mostani kitöréses gyakorlatokból megcsinálok 5-öt és iszonyatosan megfájdul a fejem, a halántékom és a homlokom, elsötétül minden - de látok , csak fura foltokat, amik mozognak. Szeretnék szépen tovább haladni, étkezésem egészséges mindenre kitérő, nem szedek semmi testnövelőt, iszok sokat.

2016. febr. 18. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
fejed előre esik, csinálj hátedzést
2016. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez gyakran előfordul, és a mozgáson kívül nincs ok arra, hogy fájjon a fejed (nem ittál/ettél vagy frontérzékeny vagy esetleg) akkor keress fel egy orvost. Mozgás közben megnő a vérnyomásod, és emiatt lehet a fejfájás. Orvostanhallgató vagyok, pont abban az időszakban, amikor előszeretettel diagnosztizálunk mindenkit valami komollyal ok nélkül is, ezért nem írnám le, mire gondolok, lehet hogy semmi bajod sincs :) Menj el orvoshoz, említs meg neki minden panaszt, majd a doki eldönti, kellenek-e további vizsgálatok.
2016. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először próbálj só-t bevinni, mert ha ásványi anyag hiányod van az is okozhat ilyen fejfájjást. Ha sóztál akkor orvoshoz fordulj
2016. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!