Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiúk! 94-68-99 (mell-derék-csí...

Fiúk! 94-68-99 (mell-derék-csípő), túl sok? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 174 cm magas... Kicsit le vagyok törve, ducinak érzem magam.. Mások azt mondják egyenletesen oszlik el rajtam a felesleg és egyáltalán nem látszik..bár én el tudnám képzelni magam vékonyabban, járok edzőterembe és itthon is tornázok.. Sikerült már fogynom, most 63 kg vagyok..ez így milyen arány?

2016. febr. 20. 16:31
 1/3 anonim válasza:
ne legyél letörve mert én is ilyen vagyok. de se torna se edzőterem szeretek jókat főzni. a kajára kell oda figyelni rendszeres legyen pl 3x naponta és lefekvés előtt ne egyél. fogadd el magad amilyen vagy.meg találod majd a párod aki úgy szeret ahogy vagy! szép napot! =)
2016. febr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 FRICZY válasza:
Látatlanba nehéz megmondani, sose méregettem le hogy mik is a méretei egy lánynak ha csinosnak találtam. De így első hallásra, férfiként megnyugtatlak szerintem ezek a méretek jók.
2016. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dickmann Sándor válasza:
Szia! Először is szögezzük le, hogy nem konkrét méretekről kell beszélni hanem arányokról. Vizsgálatok kimutatták, hogy az "ideális" - ami csak igen relatív - csípő derék arány 7:10. Ennek a Te arányaid teljesen megfelelnek. A másik a mellbőség. Saját véleményem szerint a férfiaknak a mellbőségnél sokkal fontosabb a kosárméret. Mert valljuk be őszintén nem a hátadra kíváncsiak. Szerintem a magasságodhoz képest teljesen jók az arányaid és a súlyod is. A barátaim kötött van aki aki fejezetten ropi lányokat kedveli na neki nem jönnél be de a 90% biztosan nem találna semmi kivetni valót az alakodban. Max. a korodban mert az elég fiatalka. Szerintem most inkább magadnak felelj meg és a fiuknak való megfelelés ráér 2-3 év múlva. Addig az alkatod is változni fog. A szervezeted izom-zsír összetétele változhat, de ha sokat edzel akkor csökkenhet a zsírtartalom ami mondjuk pont a mellbőségre lesz hatással.
2016. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!