Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Visszér ellen Biomed - vadgesz...

Visszér ellen Biomed - vadgesztenye krém?

Figyelt kérdés
Sajnos a családban nagy a hajlam a visszérre, édesanyám lába is már fiatalon elkezdett lilulni, dudorosodni. Rengeteget sportolt, atletizált, ahogy én is. Nincs súlyfeleslegünk, mégis sajnos meg vagyunk áldva ezzel. Nem azt mondom, hogy nem tudom elfogadni így magam, de ha van rá mód "eltüntetném". Vadgesztenye krémet használok, nem tudom , hogy ez halottnak a csók-e, vagy várhatok valami hatásra, esetleg a Diosmin+hesperidin krém, tényleg olyan hatásos-e? Hallottam injekciókról, tudja valaki mennyibe kerül, mi történik tőle?

2016. febr. 28. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajna, hasonló a problémám. Gyógyszert is szedek és kenőcsöt is használok, de nem rendszeresen.Nem tudok olyan módszert, ami látványosan eltüntetné. ( műtétem is volt)
2016. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!