Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez az állkapcsom lehet, vagy...

Ez az állkapcsom lehet, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Már évek óta a bal oldalon kattog az állkapcsom,de nagyon minimálisan,csak evés közben,meg is szoktam már,ez ok.Viszont most kb 1 hete,mintha az állkapcsom nehezebben "mozogna" azon az oldalon és jobban is kattog,néha mintha feszülne vagy nyomna ott valami,egyszerűen nem tudom megfogalmazni az érzést.


Fájni nem fáj semmi,hanem csak furcsa,mintha be lenne "rozsdásodva",erősebben kattog,nyom,feszül vagy én nem tudom és ez kezd már kellemetlen lenni. Fogmosás után "áll be" igazán......


De lehet,hogy nem is az állkapcsom,csak azon az oldalon valami,egyszerűen nem tudom,nem tudok másra gondolni.



Valaki tud segíteni,mi lehet ez ?

Hasonlóm már volt kb 2-3 éve,de ezek szerint elmúlt.És most megint..nem tudom mi ez,kezdek megijedni.


28/L


2016. márc. 5. 00:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Miota az eszemet tudom anyukamnak kattog az allkapcsa evesnel. Nem tudom okoz e neki panaszt, nem mondott soha ra semmit.

Egyebkent nekem volt hasonlo, a jobb oldalon beakadt vagy nem is tudom, nem is birtam nornalisan kinyitni a szamat, a ragas pedig fajt. Ez 2-3 eve volt, elmult nagatol.

2016. márc. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!