Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon hányingerem van és nem...

Nagyon hányingerem van és nem tudok hányni es lefeküdni se mert akkor újra erős hányingerem lesz. Mi tévő legyek? 11/l

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 04:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyél egy banánt, vagy ha van otthon akkor B6-vitamint. Vagy nyiss ablakot egy kis friss levegö is segithet.
2016. márc. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 emőke2000 válasza:
Póbály gyömbéres teát inni.Nekem ez segít
2016. márc. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Már 3.napja tart ez es nagyon felek de nem hanytam meg es este jelentkezik !!!
2016. márc. 14. 20:17
 4/11 anonim ***** válasza:

B6 vitamin, hideg viz apro kortyokban, es friss levego.

Egyebkent Nem lehet ,hogy stresszelsz? Félsz a hányástól?

2016. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Tudom buta válasz. De szerintem ha tart még akkor hánytasd meg magad hátha utána jobb lesz. Én ezt teszem. Persze akkor éppen nagyon rossz érzés de utána semmi bajom. Illetve mielött valaki egy bulimiásnak tartana annak csak mellékelve évente egyszer szoktam ilyet tenni vagy ha egy buliban túlzásba viszem az alkoholt.
2016. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hanytasd meg magad. Majd kijön az, ha kell ugyis.
2016. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kerdesesdre: igen felek a hanyastol
2016. márc. 25. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor valoszinu ez is ratesz ilyenkor ,hogy felsz tole.
2016. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na ez most ujra ramtort!!! Segitseg
2016. márc. 25. 23:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is. Minden reggel ès este. A válaszra kìváncsi lennèk, ami igazán segìthet. Èn reggel van, amikor el sem tudok indulni, nehogy a buszon elhánnyam magam. Nekem többnyire a stressztől lehet szerintem meg a rendszertelen ètkezèstől, lehet akár terhessègtől (bár 11 èvesen nem feltètelezem, hogy ez okozná a bajt, de általában mindenki ezzel jön).

Savtúllengès is okozhatja, bár ez inkább az ellenkezője a leìrtaknak mert vìzszintes fekvèsnèl erősödik.


Igyál vizet, szìvj friss levegőt ès próbálj pihenni.

Ha napok múlva nem múlik el, akkor orvos, hátha valami más van a háttérben.

2016. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!