Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normalis esetben most már meg...

Normalis esetben most már meg kellene nyugodnom?

Figyelt kérdés
Kemény influenzám volt, 39-es lázzal és totális gyengeséggel. Egyik éjszaka amikor kimentem a wc-re - láz ekkor is tombolt - és gyakorlatilag kiment az erő a lábamból, elkezdett elsötétülni minden, kiabáltam a páromnak stb. Szóval összeestem. A mentők nem jöttek ki, mert pár perc múlva felálltam és azt mondták ez az influenza okozta gyengeség miatt van nem komoly. Na én azóta rettegek. Annyira rettegek, hogy állandóan a vérnyomásom mérem, állandóan azt hiszem ha a gyomrom egészen pici mértékben is émelyedik (nem szokott egyébként, de most mintha egésze picinykét néha érezném) én azt hiszem, hogy újra össze fogok esni, pedig már gyakorlatilag elmúlt az influenza. Sőt! Az elmúlt napokban 3 EKG-t is csináltattam, 3 orvosnál jártam, kórházban vérképet csináltattam szintén EKG és gondos orvosi vizsgálat mellett - minden negatív, a vérkép is tökéletesnek mondható. Én mégis kétkedek és a környezetem már hülyének néz, azt mondják én pánikolok. Más ilyen előzmányek után megnyugodna vagy hozzám hasonlóan kétkedne és továbbra is rettegne ?
2016. márc. 19. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem lesz semmi baj.
2016. márc. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, annyira hálás vagyok érte komolyan... CSak googlezok folyamatosan (ráadásul angolul így sokkal több infot érek el) és mindig van olyan információ amitől betojok... A kórházban - amikor a vérképet csináltattam - az orvosok meg már elég rosszallóan néztek rám, hogy miért félek ennyire amikor mindenem negatív... Az is tök kellemetlen volt...
2016. márc. 19. 00:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Na én pont így lettem elég súlyosan pánikbeteg, csak én valami hányós-hasmenéses vírust szedtem össze és ezután elkezdtem a hányástól kezdtem el rettegni hasonlóképpen, mint te. Emiatt pedig folyamatosan hányingerem volt, mert már annyira bebeszéltem magamnak a hülyeséget és pánikrohamok törtek rám, hogy úristen mi van, ha hányni fogok, volt, hogy órákig remegtem emiatt, alig mertem kimenni az utcára, de még enni se mertem. Jártam pszichológushoz, próbálkoztam nyugtatókkal ezek nem segítettek aztán valahogy idővel belefáradtam az állandó rettegésebe, elegem lett, hogy a saját hülyeségem miatt folyamatosan szenvedek, meg akárhányszor rosszul lettem már magamat sem tudtam komolyan venni hiszen tudtam, hogy az agyam csinálja az egészet és úgysem fogok hányni, mivel meggyógyultam, az egészséges ember pedig nem hányja el magát csak úgy. Nem mondom, hogy nem szokott még előjönni, mert igen, de már tudom kezelni.
2016. márc. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az első mondat miatt, késő van:D
2016. márc. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, érdekes a történeted. Ha tényleg nincs bajom akkor én most kerülök bele a spirálba amiről írtál a fene enné meg... Én is minden szir-szar érzésre már veszélyt érzek, de konkrétan olyat, hogy attól félek elveszítem az önkontrollomat... Tényleg borzasztó..
2016. márc. 19. 00:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos tipikus pánikbetegségnek a tünete, de le lehet kezelni és sokféle módszer van, amikkel le lehet küzdeni, csak meg kell találnod, hogy neked mi válik be. Ha gondolod írj privátot és beszéljünk
2016. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ugyan úgy voltam/vagyok mint a második hozzászóló.
2016. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!