Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szaiasztok?! 15/F vagyok...

Szaiasztok?! 15/F vagyok focizok, neha erzem nyugalmi allapotba is es sportkozbe is, hogy gyorsan dobog a szivem es mintha ki hagyna egy pici szunetet es nagyot dobban

Figyelt kérdés
Voltam verkepet csinaltatni rendbe volt ketszer ekgt is csinaltak az is rendbe volt azt mondtak fiatal korba ez elo szokott fordulni de en sokszor erzem es idegeskedek es sokat gondolok ra, hogy nem-e szivritmuszavarom van de ha nem cigizek nen iszok alkoholt es energia italt akkor nem lehet igaz? Amikor erzem a dobbanasokat nagyon megijedek ilyenkor a pulzusom is megnovekedik es akkor gyorsan es nagyokat ver a szivem a vernyomasom az rendben van volt amikor kihagyta de megint elkezdte! Mitol lehetseges ez?

2016. márc. 19. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, kamasz vagy. Nincs semmi baja a szívednek, szerintem nincs olyan ember, akinek nem volt ilyenje. A dohányzást, energiaitalt, alkoholt továbbra is kerüld ettől függetlenül. :)
2016. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, csak az is meg remiszt ha sportolok vagy ha nyomok 10 fekvo tamaszt erzem ahogy dobog a szivem az nelkul, hogy oda tennem a kezem a szivemhez
2016. márc. 19. 12:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Eleg ha nyomok itthon 10 fekvo tamaszt le ulok mar erzem ahogy dobog a szivem, olyankor van hogy hagy kicsi szunetet es akkor megnyugszik
2016. márc. 19. 14:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy csak en erzem ugy, mert ha kifujom a levegot lelassul s ahogy belelegzek felgyorsul
2016. márc. 19. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez! Ha elkezdek sportolni és leveszem a pólóm látszik, ahogy dobog a szivem elég ijesztő de semmi bajom sincs,
2016. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam mostmar es tudom nincs semmi bajom, mert az orvosok ket ekgt csinaltak mind a ketto jo volt es a vernyomasom is mindig jo az osztalytarsamnak is igy van es nincs semmi baja
2016. márc. 21. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!