Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi lehet? Tavaszi fáradtság...

Ez mi lehet? Tavaszi fáradtság vagy mi? Tapasztalta már valaki és neki mi volt? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran fáradt és álmos vagyok.


Kis dolgoktól is elfáradok. Néha az, hogy elmenjek a boltba vagy bármilyen kis apróság is megterhelő.


Hetente többször fáj nagyon erősen a fejem.


Nagyon nehéz megjegyeznem a dolgokat, van, hogy egy infót tízszer el kell olvasnom, mert 5 perc alatt elfelejtem, van, hogy beszélek valakivel telefonon ésmásnapra nem emlékszem, hogy előző nap telefonált és telefonon megbeszéltünk valamit.


Valaki valami hasonló? Lehet tavaszi kimerültség?



2016. márc. 21. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg sok vitamint fogyasztani és elég folyadékot inni. A tavaszi fáradtság sem természetes, vitaminhiánytól van, mert télen nincs gyümölcsszezon, így kiürül a szervezet tavaszra.
2016. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tavaszi fáradtság, nem ártna egy alapos kivizsgálás ha már hetente többször és erősen fáj a fejed, menj el a háziorvoshoz.
2016. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Decemberben csináltak vértesztet, 1-2 érték eltért, de ilyen 0,valamikkel, házidoki mondta, hogy semmi baj, ez egy normális vérkép.


Lehetséges, hogy az ilyen tesztek nem mutatnak mindent ki?


Még a szemészetre elmegyek, 1 éve vagyok szemüveges, de hallottam, akkor is fáj az ember feje, ha szemészeti gondja van; lehet már túl erős a lencse? Mondjuk tisztán látok vele és nélküle meg ugyanúgy látok csak picit homályosan meg távolra nem jól.


Mindenesetre megnézetem magam dokival.


Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz!

2016. márc. 21. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért egy neurológust nem ártana meglátogatnod.
2016. márc. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!