Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha lehajolok olyan mint ha...

Ha lehajolok olyan mint ha víz menne az orromba?

Figyelt kérdés

1 évben egyszer fáj a fejem, de akkor brutális migrénem van. 2 hetet beteg voltam, láz torokfájás nátha. Már jobban vagyok bár még köhögök. Érdekes mód 3 napja fáj a fejem van hogy erősen van hogy alig. Több olyan állapot volt, hogy csak akkor fájt, ha lehajoltam hirtelen mozdultam.

Ma pedig olyant vettem észre, hogy ha lehajolok olyan érzés lesz az orromban mint ha tele menne vízzel. Csíp és fáj az orrtövemnél meg a homlokom. Életemben ilyent még nem éreztem.

Mitől lehet ez a furcsa érzés?


2016. márc. 21. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a betegségtől a váladék legyűlt az arcüregedben. Persze hallottam olyan esetről is, hogy valakinek az agyvíz szivárgott az orrán keresztül, bár ez elég ritka, és mivel te nemrég voltál beteg inkább az előbbire tippelek. De azt hiszem orvos jobban tudna "tippelni".
2016. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már a fájdalom mellett csíp éget, már valami víz szerű dolog is folyik az orromból ilyenkor :( nem vagyok náthás semennyire
2016. márc. 22. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!