Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert faj es zsibbad a fejem?

Miert faj es zsibbad a fejem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat faj a fejem. Reggel este mindig. Idojaras erzekeny vagyok (angliaban elek ugy fel eve) mikor kijottem akkor is ket hetig zsinorban fajt a fejem. Aztan elmult, ritkan jott elo. Kb 3 hete megint elkezdodott. Rengeteget faj es nem ertem miert. Leszoktam a cigirol igy masfel honapja nem iszom nem jarok kondizni. A szemem rendben van voltunk szemeszeten. A vernyomasom is (elvileg) a homlokom korul szokott fajni ilyen tompa nyomo fajdalom. Zsibbadni a fejem teteje szokott ez kb a napokban volt csak parszor de ijeszto ezes. Orvosnal voltam aki kozolte hogy ez wgy nepszeru betegseg es szedjem a gyogyszert esetleg ha ket het mulva is faj menjek vissza. Sok stressz volt az eletemben ugy egy honapja de ezek mara mar eltuntek. Nagyon sok vizet iszom es nagyonnagyon sokat szelloztetek, tehat erdekesnek talalom.. (Nem migren mer ha veszem be gyogyszert elmulik altalaban de inkabb mellozom csak akkor veszem be ha mar nagyon nem birom) semmi mas tunet nincs. Nem szedulok vagy nincs hanyingerem, tisztan latok. Neha elofordul hogy nyugalmi allapotban gyorsan ver a szivem par masodpercig gondolom ez a vernyomashoz kapcsolodik. Bar 21 evesen nemtudom hogy realis e hogy gond van a vernyomasommal. Kerlek irjatok tapasztalatokat mert mar nagyon ketaegbe vagyok esve. Orvoshoz pedig hiaba megyek szarik ram kb. Otthon pedig nem tudok mar elmenni mert se tbm se semmim nincs mar.
2016. ápr. 8. 17:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!