Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek sóhajtanak pisilés közben, de mások nem, részletek lent?

Figyelt kérdés

Vannak emberek, akik, ha nagyon ki kell menniük, akkor, amikor wc-n vannak, teljesen átlagos arccal pisilnek (én is ilyen vagyok), de vannak akik rohadt hangosan sóhajtanak. Mi a különbség? Elvégre mindkettőnek ugyanannyira ki kellett mennie a WC-re.


Vagy ez ilyen agyi beállítottság? Nem tudom értelmesen kifejezni, de arra gondolok , hogy vannak, akik végigsírmak egy romantikus filmet, mások meg rezzenéstelen arccal végig ülik. Ez is olyan? És ebben az esetben megkönnyebbülés során valaki kifejezi az érzelmeit, még mások nem?



2016. ápr. 14. 03:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha én is szoktam, mert már nagyon feszít és egyszerűen jólesik sóhajtani. Mintha 1 mázsás súly esett volna le rólam kb ahhoz hasonlítanám.
2016. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem már ki én is úgy a WC-re, hogy majd kidurrant a hólyagom, de én sosem sóhajtottam. Akkor ez lehet emberi tipus is, hogy mint minden mást, ezt a dolgot is mások reagálják le.
2016. ápr. 24. 02:28
 3/3 anonim ***** válasza:
időutazásra kerestem, és ez a kérdés jött fel. Miért?
2018. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!