Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Furunkulus a háton. Mi segíthet?

Furunkulus a háton. Mi segíthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Comhajlatban már többször volt begyulladt szőrtüszőm,amiket kivágtak, két napja azonban a hátam közepén, inkább a bal oldalam felé kezd begyűlni egy csomó:( Olyan mint egy pattanás, csak piros körülötte a bőr, érezhetően alatta van egy csomó és iszonyat tud fájni ha valami hozzáér.


A kérdésem az lenne, milyen praktikátok van a gyors gyógyulásra, kb. hány nap ennek a lefolyása...? Sebész ilyen esetben (hogy a háton van a csomó) is tud segíteni? Orvoshoz még nem mentem vele, mert kinézetre egyáltalán nem olyan vészes, mint amennyire fáj ha irritáció éri....


Köszi!!



2016. ápr. 15. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt beérik. Kb 4-5. Aztán ha kifakad, már se nem fáj, se nem pukli. Begyógyul gyorsan. Én utána EBRIMYCIN gélt szoktam rátenni és lekötözöm pár napra.
2016. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Betadine vált be, napjában többször átkenem az ilyen gyulladt bőr alatti pattanásokat, és már másnapra kicsit visszamegy, de van amikor el is tűnik.
2016. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Felelőtlen voltál. Amikor már többedszerre volt a combhajlatodban, valószínűleg kimaradt a következő kifakadásodból egy stratégiailag fontos szó: "a hátam közepére sem kívánom!"
2016. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!