Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem bírom tovább mit csináljak?

Nem bírom tovább mit csináljak?

Figyelt kérdés

Feszült, ideges, ingerlékeny, vagyok remegek az idegtől...

Egyszerűen nem bírom elviselni a szelet vagy maga a hangját, kirázz a hideg mikor egy nagyobb erősségű széllökés jön...

Megőrülök ettől a hangtól a sírás keringet...

Próbáltam már bekapcsolni a zenét vagy tv-t de a szél miatt kb 20 percenként áram kimaradás van...

Most füldugóban ülök, de nehezen viselem már...

Kiskorom óta ettől szenvedek, mikor kisgyermek voltam a szüleim nem bírtak megnyugtatni sokszor síró görcseim voltak mikor fújt a szél, valahogy kihat az életemre egyszerűen nem bírom tovább a munkahelyemen szinte pattanásig feszülnek az idegeim, mikor szeles az időjárás és hallom a széllökések hangját...



2016. ápr. 16. 15:32
 1/4 anonim válasza:
Keressél pszichológust.
2016. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huh tudom hülyén hangzik a leírt problémám, de lassan már elkötelezem magam egy szakember megkeresésén... :(
2016. ápr. 16. 16:02
 3/4 anonim válasza:

fóbiás vagy. Anemophobia, létező fóbia. Nem hittem, hogy életemben fogok olyan emberrel "találkozni" akinek ilyen fóbiája van :D

Ha nagyon zavar, akkor tényleg menj el pszichológushoz, ha nem, és úgy érzed kigyógyulsz belőle, akkor nem érdemes arra pénztkölteni, de mindennél fontosabb az egészség.

2016. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De amúgy még egy ötlet: Ha nagyon nem bírod már és tényleg a sírás keringet, akkor hallgass zenét, úgy nem fogod hallani a "szél susogását", de csak egy ötlet...
2016. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!