Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi volt ez? Fura beszed es...

Mi volt ez? Fura beszed es szemproblemak?

Figyelt kérdés

Az elobb 15 percig homalyosabb lattam, peldaul ha olvastam valami csak egy egy reszt lattam nem teljesen az egeszen


Aztan utana nem tudtam ertelmes mondatokat osszerakni, ossze vissza beszeltem.


Utana pedig elkezdett zsibbadni a jobb kezem.


Szoval tokre hasonlott a strokera ez az egesz. De egyebkent most nem erzem magam mar rosszul, de ez nagyon ijeszto volt.



2016. ápr. 17. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom, hogy jól jársz-e vele, ha vasárnap mész be a kórházba az ügyeletre, mert lehet, hogy nem kezdenek veled semmit, de hétfőn mindenképpen. Viszont háziorvosi beutaló nélkül, ha épp a saját lábadon mész be, nem fognak veled szóbaállni, szóval először a háziorvos. Vagy esetleg vasárnap az orvosi ügyelettől kérni beutalót a kórházba, hogy hétfőn már a neurológián tudd kezdeni.

2016. ápr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:
Ez a TIA lehetett, a tünetei hasonlók a stroke-hoz, de gyorsan és nyom nélkül elmúlnak.
2016. ápr. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod rendben van?

A látótér-kiesés lehetett túl magas, vagy túl alacsony vérnyomástól, esetleg lehetett aurás migrén. (Bár utóbbi nem jár homályos látással, szóval valószínű vérnyomásprobléma volt.) A zsibbadás szintén lehetett a vérnyomástól.

Ha nincs féloldaliság, akkor nincs nagy baj. Ha mondjuk a tested, vagy az arcod egyik oldalát nem tudod mozgatni, vagy csak az egyik oldal esik ki a látótérből, akkor sem biztos, hogy baj van, de akkor nagyon ajánlott azonnal mentőt hívni!

2016. ápr. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs problemam a vernyomassal, mindig tok jo:)

Hat igen a feloldalisag azert ijesztett meg mert csak a jobb kezem zsibbadt, de amugy mindket kezem fel tudtam emelni. Szoval erdekes elmeny volt.

2016. ápr. 17. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Holnap menj orvoshoz, ok nélkül nem történnek ilyenek! Vedd komolyan a figyelmeztetést, előzd meg az esetleg végzetes állapotot!
2016. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!