Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lopediumtól hasmenés? Lehetség...

Lopediumtól hasmenés? Lehetséges? Többi lent

Figyelt kérdés

Általában gyakran szokott menni a hasam, voltam mindenféle kivizsgáláson, semmit nem találtak, a stresszre fogták.

Elég régóta szedek(2-3eve) Lopediumot(Loperamid),

Úgy heti 1-2nap.

Bevált,teljesen jó volt EDDIG.

Azonban mostanában azt vettem észre hogy mikor beveszem azon a napon teljesen tünetmentes vagyok, masnap is valameddig, de estefelé vagy másnap reggel hasmenésem van elég erősen 2napig legalább.

Kimondottan csak lopedium bevétele után.

Miért lehet ez?

Segítsetek, teljesen tanácstalan vagyok!



2016. máj. 2. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Vicces lenne, ha a hasfogó mellékhatása lenne a hasmenés. Mindenesetre ez a gyógyszer nem tartós szedésre való, hanem akut hasmenés kezelésére, úgyhogy abba kéne hagyni. Nem lehet, hogy inkább a táplálkozással függ össze a hasmenés?
2016. máj. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A táplálkozásom ugyanaz kb, semmi nagyobb változás nincsen benne.

Az lehetséges hogy a hosszú idelye történő szedés miatt már érzékeny vagyok erre a hatóanyagra?

2016. máj. 4. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt abba kéne hagyni már csak a kísérlet kedvéért is. Nem is kéne semmilyen gyógyszer, a hasmenés magától is elmúlik. Miket szoktál enni? És tényleg stresszes az életed?
2016. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!