Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap este ettem egy kis...

Tegnap este ettem egy kis fokhagymát most este arra kelltem iszonyúan fáj a hasam, fel vagyok puffadva, van egy kis hőemelkedésem jó mondjuk eleve meg vagyok fázzva. Tanács?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 04:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

A fokhagymától biztosan nem vagy rosszul, ugyanis az egyik leghatásosabb antibakteriális fűszer, és inkább az ilyen vírusos nyavalyán még segít is főleg mézzel! :)


Más bajod lesz neked... Lehet egy vírus, megfázás, a puffadás meg vmilyen étel miatt lehet (zöldség pl. uborka, retek, saláta, stb.).


Jobbulást.

2016. máj. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Puffadás a zöldségtől? Na neee
2016. máj. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na ez nem a fokhagymától lehet, vagyis gondolom nem magába etted és mást hozz nem.
2016. máj. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó dolog a fokhagyma de pl akinek gyomorsav túltengése van annak nem jó. Mint pl nővéremnek, ő nem is eszi, mert rettentően ég tőle a gyomra
2016. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2-es na képzeld pedig mik vannak! Na pedig de! Sosem hallotad még?? Újhagyma tud ilyen lenni, saláták, az összes káposzta, karalábé, karfiol, uborka, soroljam? Elég tudatlanka vagy.


Kérdező! A puffadást vírus is okozhatja még ami most neked van, vagy ha szedsz antibiotikumot és hozzá Normaflort, akkor vannak akiknél ez a két kombináció puffadást és hasmenést okoz.

2016. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul vagyok a fokhagymától, hasfájás, hőemelkedés, égő gyomor. Többet nem próbálkozom vele :)
2016. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fokhagymától nekem is fáj a gyomrom és belem. 1 nap míg jobb lesz, gyógyteákat szoktam ilyenkor inni az segít. Kár pedig annyi jó hatása van meg szeretem is, de sajnos ez van.
2016. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reggelre elmúlt a puffadás továbbra is fájt de most már alig érzem valószínűleg nekem se bírja a gyomrom pedig tudom hogy egészséges azért is ettem és ittam mellé egy pohár tejet, hogy enyhítse kicsit az izét mert eleve utálom, legközelebb majd mértéket tartok vele. Köszi mégegyszer.
2016. máj. 2. 17:37
 9/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, a tejet eddig nem is említetted, tudod rengeteg embernél puffadást okoz, mert nem bírja az emberek gyomra laktózérzékenyek lettek az emberek. Népbetegség ez is.
2016. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan nem bírjuk a fokhagymát.
2016. máj. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!