Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anyajegy levétele mennyire...

Anyajegy levétele mennyire fáj? Van egy sérült anyajegyem, ma mgnézte a bőrgyógyász, jóndulatú, de javasolta a levételt, mert hogy sérülékeny. Jövő héten megyek a sebészetre, nagyon fáj ha leveszik?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, pedig féltem tőle. Egy kicsit kellemetlen a Lidocainos szuri, de utána semmilyen fájdalmat nem fogsz érezni.
2016. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mekkora. Nekem elég nagyot vettek le a tarkómról, a szuri nem kellemes, de utána nem éreztem semmit, pedig nagyon féltem, mert tényleg nagy volt az anyajegy. Megvágta mellette szikével, majd egy éles szélű kanállal kiszedte. Végül összevarrta, de az egész nem fájt, maximum kellemetlen volt.
2016. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat 4-5 mm .Kedden megyek a sebészetre időpontot kérni.
2016. máj. 5. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!