Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fogyhatok ennyit?

Mitől fogyhatok ennyit?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és az utóbbi egy évben elég sokat fogytam, pedig étvágyam az van, sokat iszok, mozogni nem sokat mozgok. Ennek ellenére teljesen leadtam a súlyomból. Mondjuk kicsit stresszes vagyok. Mi lehet az oka? Voltam vérvételen, de nem találtak semmit. Rák meg csak nem lehet. Mert akkor nem lenne étvágyam sem. Vagy igen?
2010. ápr. 8. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hát passz ha vérvételen se találtak semmit, mert ott én 2 dologra gyanakodnék a cukorra meg a pajzsmirigyre talán endokrinológushoz még elmehetnél nem hiszem, h 17 évesen akkora stressz érhet, h ettől több kilót is leadj bár SOSE tudni!
2010. ápr. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a daganattal?
2010. ápr. 8. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok szerintem ne gondolkodj se rákban meg tumorban, mert az bizony nem lenne jó akkor az már nagyon a vége felé van! Én a helyedben endokrinológushoz mennék felvázolnám neki a problémát és talán ott többet tudnak mondani!
2010. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gilisztás vagy.
2010. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak nem!

És ha rákos lennék akkor már lennének más tüneteim is igaz? Mer étvágyam az van meg minden, és nincs más panaszom.

2010. ápr. 8. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!