Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 éve Gilbert szindrómát...

2 éve Gilbert szindrómát állapítottak meg nálam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mint ahogy írtam Gilbert szindrómát állapítottak meg nálam, eddig nem befolyásolt semmit a hétköznapjaimban, de mostanában mintha fáradékonyabb lennék és folyton álmos vagyok. Valakinek volt már ilyen tapasztalata, lehet a Gilbert a ludas? Esetleg tanács mit lehetne ellene tenni?
2016. máj. 6. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is Gilbert szindrómám van, és ez valami olyan betegség, ami a májadat vagy a veséidet korlátozza. Nekem az orvos azt mindta, hogy ne maradjak fennt éjfél után, és ne igyak alkoholt, bár ezeket kb. minden hétvégén megszegem. Nálam ez úgy jön ki, hogy mégha nem is ittam, annyi alkoholt, így is rettenetesen másnapos vagyok, és másnap, néha harmadnap is hányok, aztán minden rendben van újra. A fáradékonyság sajnos nálam is jelen van, de lehet, hogy csak azért mert serüdülök (serdültem). Én xarok az egészre úgy ahogy van:D


17 F

2016. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, igen. Okozhatja a megnövekedett bilirubin szint. Fogadd meg az életmódbeli tanácsokat, és jobban leszel!
2016. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lemaradtak a linkek:

[link]

[link]

2016. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. máj. 9. 18:26
 5/5 anonim válasza:
Nekem sem okoz semmit, kb 10 éve diagnosztizálták, akkor 10-12 lehettem. Én sem foglalkozom vele egyébként, nem kerülöm az alkoholt, és van hogy napokig nem alszok max 1-2 órát a vizsgák miatt, de nem vagyok fáradtabb mint egy nem Gilbert-szindrómás aki ennyit alszik, sőt néha magamon is elcsodálkozom, hogy mennyire üde vagyok :D Szerintem ha eddig nem okozott ilyesmit, akkor lehet más áll a háttérben, nem vagy vashiányos?
2016. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!