Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiatal korba/serdulokorba...

Fiatal korba/serdulokorba lehet szivroham/szivinfarktus? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok serdulokorba is vagyok,voltam ketszer ekgt csinaltatni de simat az rendbe volt,verkep rendbe volt,vernyomas is rendbe azt mondtak ne stressezljek,fiatal korba vane szivroham,mert en szoktam focizni es van amikor erzem focizas kozbe is vagy nyugalomba is hogy nyom a mellkasom es van amikor sport kozbe csak egyszeruen nyom be a mellkasom,olyan mintha a szivemtol jonne,sok focistat lattam akik meghaltak szivrohamba,fiatal korba van szivroham?

2016. máj. 6. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Keresd fel a kardiológiát!
2016. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak 15 eves vagyok,en azt olvastam fiatal korba nincsen csak aki nagyon kover,inkabb oregkorba van
2016. máj. 7. 19:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyant erzek amikor lefekszek es a mellkasomra fekszek es nyom
2016. máj. 8. 02:29
 4/6 anonim ***** válasza:

hát én is ugy tudom hogy fiatal kordban extrém ritka az ilyensmi,a focistáknál meg nagyon megterhelik a szivet

Ha a kardiologus azt mondta rendbe van akkor kétlem hogy lenne probléma

Stressz sok mindenre képes...nekem is vannak,voltak sok fajta tünetei..19F

2016. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,hát én is azon gondolkodtam nem lehetek szívbeteg,mert a doktorok se találtak semmit azt mondták serdülőkor s voltam én már Olaszországba is ahol fociztam a 40 fokokba nyáron és nem éreztem semmit van amikor érzem és van amikor nem
2016. máj. 8. 11:51
 6/6 anonim válasza:
Lehet kicsit későn írok. Nem tudom mennyire fiatalra gondoltál. A fél testvérem apja 21 évesen halt meg szívrohamban, ő is focizott.
2016. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!