Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A fu hosszitavu negativ hatasai?

A fu hosszitavu negativ hatasai?

Figyelt kérdés
Van egy baratom,aki mar eleg reg ota sziv(mondjuk,h 3 eve probalta ki,es azota heti parszor). Az elejen minden oke volt, de 1,5-2ev elteltevel elojottem problemak(nem mondom,h a fu okozta,de elojott): volt egy rosszabb korszak az eleteben kicsit magaba fordult, mindig csondben volt tarsasagnan,amikor szivott tobbszor emlitette utana,h amugy kizbem paniktoham szeru tuneteti voltak,es, hogy mostanaban nem igazan erzi jol magat,foleg akkor e ha betep.Nem tudja,hogy ez most a fu miatt van e ezert nem is tette le teljesen,de vhogy amikor csinalja sokszor elojon. Miert lehet ez? (bocsi,h kicsit osszevissza volt,es hosszu,de az o beszamolojat irtam le)

2016. máj. 7. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól van. Amikor én szívtam ugyanígy éreztem tőle magam. Rendes pánikrohamaim voltak. (Azóta is pánik beteg vagyok) :(. De a fűről pl pont ezért álltam le. Azt mondtam nem kell,mert nem akarok így élni. S láss csodát eldobtam azóta nem szívok. Inkább rászoktam a cigire....
2016. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de a futol nem lehet panikbetegseged(en ugy tudom) es ha leraktad es azota is megy akkor az nem oldotta meg a problemat...:/ leginkabb olyan megoldast keres(persze ha lehetseges) ami kozben mondjuk neha neha elszivhat egy cigit, ennek pont ellenkezo hatast kene kivaltania, nem? ellazulas,oldottsag,stb...
2016. máj. 7. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tiz (10) evet atfuveztem-s elvesztettem- az eletembol. Az utolso 5 ev eleg huzos volt mert mar abszolut minden nap be voltam alva....egy kezemen ossze tudom szamolni hany olyan napom volt amikor nem teptem abban az 5 evben. Napi 0.5-0.8,hetvegen 1-1.5g bement atlagosan mert hat ugye idovel jo kis "kondiciora" tettem szert.Raadasul mar a hatasnak sem volt semmi koze az eredetihez,nem azert teptem hogy jol erzzem magam,hanem hogy ne erezem magam sz.rul Anyagi problemakon kivul a lustasag,nemtorodomseg volt a legnagyobb gond. Hazaerek telen melobol s csinalom a trombitat mig a muter kint apritja a fat hogy begyujtson,engem gyilkol a lelkiismeret de hiaba,holnap is mar szinte remegve erek haza,tekerek s irany a garazs,mindent kotelessegemet "majd holnap" vagy "majd hetfon" csinaltam azaz soha.Nem szerettem emberek koze jarni,rovid alkalmi kapcsolataim voltak,nem kellet mar semmi csak a fu.Majd most biztos mondja a haverod hogy ez vele nem fog megtortenni,barmikor leteszi ha akarja,kulomben sem lehet raszokni,nem is okoz fizikai fuggoseget csak pszihikait,o pedig eros fejben,meg karakteres...En is szep lassan lendultem be,emlekszem meg arra amikor 18-19 evesen a kesz trombita 1 honapot alt a szekreny alatt az alkalomra varva. Nem tudom...lehet bennem van a hiba es nem mindenki jar igy,de megeri megprobalni??! Tapasztalatom szerint nem,es ha visszamehetnek az idoben felholtra vernem magam azon a napon mikor eloszor ragyujtottam!! Egyebkent nem cigiztem soha,de a leszokas kozben azzal probaltam magam "atverni" s mostmar 4-5 eve cigizem (amiota nem tepek) ez miatt is haragszom magamra. Arrol pedig hogy en hogy tettem le "barmikor","gond nelkul","amikor csak akarom" inkabb nem is irok...meg szerencse hogy mast nem probaltam! Belegondolni is rosz hogy hol lennek most! Udvozlom a haverodat es uzenem neki hogy hagyja abba amig nem keso,minnel tovabb huzza annal nehezebb lesz!
2016. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!