Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért köhögök folyton? Kezdek...

Miért köhögök folyton? Kezdek félni

Figyelt kérdés
Történt egyszer másfél éve, hogy Szilveszterkor torokgyulladást kaptam, 1 hétig nagyon fájt, de semmi megfázás...akkor valahogy a torkomra kerültek vmi narancssárga színű golyók, amik szinte a mai napig ott vannak, azóta 1x voltam megfázva, kis lázzal, de ennyi, viszont elég gyakran kapar a torkom és száraz köhögésem van. Legutóbbi megfázásomkor el is mentem orvoshoz, aki csak annyit mondott h ezek vmiféle jótékony vírusok, nem is jó gyógyszert írt rá, el se múltak, mai napig ott vannak. De ez hogy időnként kapar a torkom ez mitől lehet? Elente mindig jött fel átlátszó nyák is...Egy nem dohányzó, 22 éves nő vagyok, alkoholt alkalmanként fogyasztok.
2016. máj. 11. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Reflux
2016. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tüdőddel minden rendben?
2016. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!