Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon faj a derekam ha...

Nagyon faj a derekam ha sportolas kozben megeroltetem (kezilabdazok) mit tehetek? 13/F

Figyelt kérdés

Megkerdeztem egy antropologust es azt mondta hogy csontosodok,es ezzel nem lehet mit kezdeni,meg kell varni mig elmulik.Ha igy van akkor legyszi erositsetek meg,ha pedig van ra gyogymod irjatok meg!

Elore is koszi



2016. máj. 11. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Fájhat a gerinc,de az izmok is .

Legjobb erre a Richtofit SPORT krém .

Esténként anyuddal dörzsöltesd be,elfog múlni .

2016. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Az előző már megint csak hülyeségeket ír!


Az sem biztos, hogy csont eredetű a gond, lehet, hogy az izmaidat kellene csak kigyúratnod egy sportmasszőrrel! Keress fel egyet szerintem!

2016. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan szó, hogy csontosodás, ha ezt egy orvos mondta, azt kerüld ahogy tudod.

A krémekkel is ráérsz nyugdíjasan kenegetni.

Ha egy normális orvoshoz elmész hátfájással, gerincferdüléssel első kérdése, hogy kézilabdázol-e.

Amúgy csinálj hátedzést, ami a gerincferdülésekhez javasolt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas..

2016. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a tanacsot,valaszokat.

Elkezdtem hasznalni a Flector tapaszt amitol naprol napra jobb lesz a derekam.Ha lesz megegy ilyen akkor kiprobaloml azokat a tanacsokat amiket irtatok:)

2016. máj. 12. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
A flectornál már vannak jobb módok is, csak nem olyan mesterkéltek, mint az,hanem természetes és nem vágja taccsra az egészséged!
2016. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Az antropológusnak abban igaza van, hogy a növekedés fájdalmakkal járhat, főleg, ha gyorsan történik, de ez nem azt jelenti, hogy el kell viselni s nem lehet tenni semmit. A kézilabdázáshoz egy erőteljes, széleskörű törzsizomerősítésre van szükség. Egyensúlyba kell hozni a hát, has és végtag izmokat, fejleszteni kell a funkcionális mozgásokat, akár a dobó technika javítása, korrigálása révén.

Javaslatom szerint beszélgessetek erről az edzővel, hátha tud segíteni, ha pedig úgy érzi, hogy nem illetékes ebben, akkor forduljatok gyógytornászhoz, aki sportolókkal is szokott foglalkozni.


Üdvözlettel,

Szabó Klára - gyógytornász

2016. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!