Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 15 éves vagyok és szörnyen...

15 éves vagyok és szörnyen fáj a derekam.1 évvel ezelőtt is fájt majd utána egy ideig abba maradt és most megint, mitől lehet ez? Jövőhét kedden megyek orvoshoz

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű a sok görnyedt üléstől fáj. Ideg nyomódhat ilyenkor. Eléggé népbetegség ez mióta internet és okostelefon előtt görnyednek az emberek sokat. Meg aztán az iskolapadban vagy az otthoni tanuláskor is lehet görnyedten ülni. Kétszer nekem is fájdult meg, megvártam míg elmúlik majd óvatosan kompenzáló tornagyakorlatokat végeztem.

Itt egy link a témával kapcsolatban:

[link]

2016. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs gerincferdülésed, esetleg lúdtalpad vggy bokasüllyedésed? Fájhat rossz ágytól, széktől, kevés mozgás, sok ülés, stb.
2016. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!