Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert van az, hogy belelegzek...

Miert van az, hogy belelegzek gyorsan dobog a szivem es ha ki akkor lass ul s ha melyebben veszem akkor hagy ki a szivveres, szerintetek?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok,sport kozbe is es nyugalomba is erzem hogy belelegzek gyorsan ver a szivem ha ki akkor lassul es ha rendszertelenul szuszogok vagy melyebben veszem a levegot vagy vissza tartom akkor hagy ki a szivveresem,orvosnal voltam azt mondta semmi bajom,verkepet csinaltak az jo volt vernyomas is jo,sima ekgm is jo volt ketszer is,azt mondta termeszetes de engem idegesit,szerintetek tenyleg termeszetes?

2016. máj. 27. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol magaddal... Kösd le magad valamivel...
2016. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van
2016. máj. 27. 13:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Sporttal szoktam lefoglalni magam de az kozbe is agyalok,es ha erzek valamit ijedek meg s felek jatszani
2016. máj. 27. 13:31
 4/5 A kérdező kommentje:
*focizok
2016. máj. 27. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg természetes. Épp most tanultam róla.
2016. máj. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!