Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a legjobb térdvédő?

Melyik a legjobb térdvédő?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a térdem,kattog,és kimozdul néha a helyéről. Nézegettem térdszorítókat,aki esetleg használ ilyet,tudna ajánlani?

2016. jún. 2. 22:11
 1/3 bözsi mama a ríl válasza:
bözsi néni csak annyit tud, hogy gond van ha elmegy a térded onnét ahonnét lennie kellene
2016. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyjából ez a bajom (jó van még más is), de ha kimegy akkor elöl "lyukas" kell. Nekem Fortuna márkájú van. Ha lehet kék színűt válassz, mert az jobban szorít. Nekem ezt javasolta az orvos. Ja és fontos, hogy vedd le estére! Méretválasztásnál a térded kerületét nézd. Amikor először felveszed lehet a vádlidig se megy fel, de ne aggódj akkor biztos, hogy rendesen fogja szorítani és pár nap után kényelmes lesz.
2016. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Térdszorítóval nem fogja megoldani a problémát. Érdemes szakemberrel (pl. gyógytorna, manuálterapeuta) megvizsgáltatni a kattogás, instabilitás okát. Hiába tesz rá egy rögzítőt, attól a probléma forrása nem szűnik meg, csak elfedi vele.

Ha tartósan szeretne eredményt elérni, akkor tanulja meg az ehhez tartozó térd tornát vagy kezelési formákat.


Üdvözlettel,

Szabó Klára - gyógytornász

2016. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!