Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 15 éves vagyok fiú és focizás...

15 éves vagyok fiú és focizás közbe néha érzek szívdobbanásokat, baj?

Figyelt kérdés
3-4 éve kezdtem el érezni ezeket a beütéseket,eddig nem éreztem,hogy focizás közbe néha nagyobbat dobban a szívem olyankor nagyon beparázok,van amikor jelentkezik és van amikor nem ,mintha légzéstől függene vagy nem tudom,mert ha jól lélegzek nem érzem,de be tudok parázni tőle már félek sportolni is,hogy a dobbanástól nehogy meg álljon a szívem,régebb többet éreztem szerencse most ritkán,doktoroknak elmondtam mit érzek,csináltak sima ekgt,kétszer is külön orvosnál és külön korházba de mind a kettő azt mondta semmi baja a szívemnek,vérképet is csináltak az is rendbe volt a vérnyomásom is rendbe,amúgy érzek olyant is,hogy ha belélegzek gyorsan dobog a szívem és ha ki akkor lassan s ha mélyen veszem vagy nagyon kifújom hagy szünetet vagy lehet én érzem igy,azt mondta a háziorvosom ez serdülőkorba előfordul majd elmúlik és hogy ne gondoljak egyfolytába erre de amikor érzem akkor nagyon meg tudok ijedni tőle és akkor olvasok interneten dolgokat és mégjobban beparázok,mindennap nézem már a pulzusom és a szívverésem,szerintetek van baj? Remélem pozitív kommentek lesznek

2016. jún. 5. 19:06
 1/5 anonim válasza:
Meg jo h érzed
2016. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért az életben nem érhet minden pozitívan, szóval inkább nem szólok hozzá,ha ennyire érzékeny vagy
2016. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attol nem félsz hogy focizás közben eltalál a labda? Ne aggodalmaskodj hallod..ha megmondta 2 doki is hogy semmi bajod akkor fogd már fel. Mire vársz ? Ha azt mondják beteg vagy majd akkor meg sjnálhatod meddig szüttyögtél . Élvezd az életet amíg tart!
2016. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mivan ha nem vették észre hogy valami baj van? Szüleim azt mondják ilyen nem lehetséges,hogy ne vegyék észre ha valami van
2016. jún. 5. 19:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Deppis lettem nagyon
2016. jún. 6. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!