Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Belegzeskor lassul a szivdobog...

Belegzeskor lassul a szivdobogasom kilegzeskor pedig olyan mintha maradna egy pici szunet es akkor dobbana egyet es lassan de amikor kifujom es lassaban dobog az elso dobbanas olyan mintha meg a hasamba is dobbana egy, miert?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 18:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy idegek?
2016. jún. 23. 19:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha többször előfordul akkor szívritmuszavar. Azért csinálja ezt mert nem elegendő vért pumpál és olyankor egy rádob egy nagyobbal. Ez természetes dolog. Akkor van baj ha ez súlyosbodik meg elájulsz.
2016. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mostanaba sokat erzem,tavaly voltam ekgn ea verkepen is nem talaltak semmit,amugy belegzeskor gyorsul csak rosszul irtam,szerintem ez az idegektol van nem?
2016. jún. 23. 21:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha oda teszem a kezem a szivemhez akkor nem erzem de ahogy elvettem egybol amikor a kezem a szivemhez rakom csak gyorsulast es a hirtelen lassulast erzem legzesre
2016. jún. 23. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es

Minden nap kiírja a kérdést, de majd észreveszed te is...

2016. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Légzési arhitmia
2021. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!