Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Háziorvos felírhat altatót...

Háziorvos felírhat altatót nekem erre?

Figyelt kérdés

Új munka miatt esténként nagyon stresszelek nem tudok aludni, ami csak fokozza a stresszt, és ennek venném elejét altatóval.

Nem kéne sok ideig csak első hónapban, mert nem a munka rossz, csupán pánikos vagyok és ilyenkor kijön.



#munka #háziorvos #altató #stressz. pánik
2016. jún. 24. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ne receptre írhatóval kezdd, drogériában lehet venni nyugtatót, altató hatású természetes pirulákat, macskagyökeret, stb. Próbáld ki először azt.
2016. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
Simán felírja, de hamar rá lehet szokni.
2016. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Enyhe altatót felírhat. Amint az előttem szóló írta,gyógyszer helyett először kipróbálnám a citromfüvet,orbáncfüvet,hátha. Jó nyugtatók,altatók.

Végképp jöhet a valeriana-azaz macskagyökér.

2016. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, akkor megpróbálom a természetes megoldást, csak azt hittem ezek kábé annyira jók mint a placebó.
2016. jún. 24. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosi citromfű tea vált be! Lassabban hat mint az altató, de ahhoz hozzá lehet szokni és egyre több kell :\ de természetes és még finom is!
2016. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!