Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek rosszul a melegtől?

Figyelt kérdés

Igazából eddig még nem volt bajom a meleggel, de ma reggel kelés után 10 perccel lettem rosszul. A szívem nagyon szaporán vert, légszomjam volt, nagyon erős hányingerem. Ezt követően ájultam el kb. 2 percre. Ájulás után még volt egy kis enyhe hányingerem, de egyáltalán nem olyan intenzív mint előtte. Kicsit meg voltam ijedve, mert a túlsúlyom miatt szívrohamra gyanakodtam, de utólag belegondolva szerintem ez csak a kánikula miatt lehetett. Bár nem vagyok orvos, szerintem talán egy szívroham nem ilyen gyors lefolyású. Ha tudna valaki tippeket adni hogyan kerüljem el az ilyen rosszulléteket a meleg miatt, megköszönném :) A redőnyöket már lehúztam, de légkondink az nincs. Ezen Kívül még mit? :)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

14/L


2016. júl. 2. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes a táplálkozásodra, testmozgásodra jobban odafigyelni és fogyókúrába kezdeni, többet mozogni(írtad, túlsúlyos vagy).

Készíts az ágyad mellé vizet és ébredés után igyál meg egy pohárral.

Ne kelj fel hirtelen az ágyból.

A vízivás után és felkelés előtt kicsit tornázz az ágyban (nyakkörzés, vállkörzés pl.)

Egész éjjel vagy / és kora reggel szellőztessétek át a lakást.

A reggeli ágyhoz készített vízzel az arcodat, szemedet, nyakadat is mosd át kicsit.

A neten keress rá légzőgyakorlatokra és nyaki gerinc -gerinctornára is.

2016. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezmiatt kerultem korhazba mult kedden. Heten ota (2-3) ezt ereztem aztan ittam egy kis kolat. Sosem iszom kolat. Mentok vittek be annyira rosszul lettem. Azota mindennap ket bogrenyi citromfu teat iszom. Tobbet nem szabad!!!!!! Csak 2bogrevel! Es semmi panaszom. Tegnap veletlenul elfelejtettem es maris ereztem a bajt. Kardiologushoz szeptemberben megyek. Addig ezt iszom. Nagyon szuper. Es egeszseges es meg a boromnek is jot tett ahogy nèzem.:) probald ki!!! Barhol megveheted. Filteresen.vagy szaritva
2016. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenképp megfogadom őket! :) Szerencsére citromfű is van itthon. A második válaszolónak üzenem hogy jobbulást, és remélem nem lesz semmi baj :)
2016. júl. 3. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Remelem tenyleg kiprobalod nagyon hatasos.

Orokoltem ezt csak eddig nem derult ki. A csalad (apu nővèrei) es nagypapan is citromfuvet isznak. Nagypapatol orokoltem.

Szerintem velem minden rendben lesz. Nagyon megnyugtat a tea.:) meg a torna es a sok viz.

Jobbulast.:)

2016. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!