Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi miatt terjesztették ki a...

Mi miatt terjesztették ki a vizsgálatokat az utóbbi időben ennyire? És kötelezhetnek erre bárkit is, ha valaki nem vesz részt bizonyos vizsgálaton mit von maga után?

Figyelt kérdés
És ebben a témában van úgymond döntés szabadságunk?
2010. ápr. 15. 14:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálatokról beszélsz?

Elvileg nem kötelezhetnek semmire

2010. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban milyen vizsgálatra gondolsz?
2010. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Iskolásokra gondolok,az én időmben ilyen intim,meg mell vizsgálatok nem voltak.Sokan panaszkodnak erre,egyáltalán ezekre kötelezhetik őket.
2010. ápr. 15. 15:03
 4/24 A kérdező kommentje:
Sok ilyen jellegű kérdésről meg ezzel kapcsolatos panaszról olvastam és nálunk semmi ilyen nem volt és mégis mindenki egészséges,mint a makk.Én kiakadtam volna az iyen vizsgálatoktól.De ez sincs midenhol és felnőtt korukig milyen oltásokat kell kapnunk elvileg?Ill.miket kaptunk mert ezt sem tudja a többség.
2010. ápr. 15. 15:05
 5/24 anonim ***** válasza:

Dehogynem volt.Minden évben volt

Nem fogdogsták meg a cicim, de megnézegette a doki.A fiúknak meg a heréjét nézték meg

Azt nézik normálisan fejlődik e

2010. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Sajnos mennem kell,remélem tudtok benen segíteni,mert ez tényleg érdekel.Ha én lennék a helyükbe és modnhatnám,hogy nem lehet megtenném.
2010. ápr. 15. 15:06
 7/24 anonim ***** válasza:

Milyen intim vizsgálat?

Nőgyógyászati az tuti most sincs

2010. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

hát fiúknál amit írtál,here,fitymaszükület,nálunk semmi ilyen nem volt,szóval most mért is szükséges ez,én már jóval idősebb vagyok 27 éves és nálunk se fiúknál,se lányoknál nem volt ilyen,sőt középsuliba is csak szem,hallás,súly,fogak.


Évekig nem csináltak ilyet akkor most mért is olyan fontos ez.És kötelező-e egyáltalán?

2010. ápr. 15. 15:09
 9/24 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy mért nézik,mi az ellenőrzés célja,de nálunk és a többi ismerősőmnél sem volt,akik alattam jártak pár évvel náluk vezették be előszőr.legalábbis nálunk és örültünk hogy megúsztuk.


Csak nem értem évtizedekig nem volt ezekre szükség,iskolába menetel előtt volt a gyerekeknél ilyen átfogó vizsgálat,utána semmi.

2010. ápr. 15. 15:11
 10/24 A kérdező kommentje:
De most ezek köteleuzőek-e vagy nem,és ha nem vesz részt rajta az ember,mit von maga után?
2010. ápr. 15. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!