Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hónapja fáj a jobb oldalam...

Veronika19822008 kérdése:

Egy hónapja fáj a jobb oldalam, igaz h 4 honapja folyamatosan iszok. Lehet e májrák tünetei? Vagy valami más tünetei?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónapja folyamatosan iszol, ne csodálkozz hogy fáj a májad!!! A máj választja ki az összes méreganyagot, valószínűleg így tiltakozik a sok pia ellen! Nem hiszem hogy rák lenne (az nem fáj), de más komoly betegség igen (pl. gyulladás) és az is életveszélyes lehet! Hagyj fel az ivással azonnal és mielőbb menj el orvoshoz kivizsgálásra!!!
2016. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy az ivást sügősen hagyd abba. Ha azért kezdtél el inni, mert problémáid vannak, szívesen beszélgetek veled róla.

Én stresszterapeuta vagyok és nem konvencionális gyógymódok szakkonzulense, gyógyító beszélgetések instruktora.

2016. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!