Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet tőle bajom?

Laura012 kérdése:

Lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
Ma megittam 2,5-3 liter vizet és üdítőt (nem tudom mi az arány, hogy ebből mennyi a víz és mennyi az üdítő), de máskor nem szoktam ennyit inni csak most nagyon szomjas voltam mivel melegben lovagoltam ezért ittam kb 2 liter (de nem egyszerre) a többit pedig délelőtt ittam. Hallottam erről a "vízmérgezésről" hogyha sokat iszunk abba bele lehet halni. Akkor ettől lehet bajom?

2016. júl. 25. 21:05
 1/4 Eszter76 ***** válasza:
Ilyen melegben MINIMUM ennyit kellene inni minden nap!!! Nem lesz bajod - attól lenne, ha nem ittál volna ennyit.
2016. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2016. júl. 25. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
a balaton soundon egy lány agyödémát kapott mert bevett pár szem extasy-t és hirtelen szomjúságérzetet okozott nála sok vizet ivott és ez okozta a halálát. Nézz utána interenten. Veszélyes a sok vízfogyasztás de főleg akkor ha ez egyszerre történik
2016. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen erről én is hallottam pont ezért kérdeztem rá. Köszönöm!
2016. aug. 2. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!