Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit (t) egyek, hogy gyorsabb...

Mit (t) egyek, hogy gyorsabb legyen az anyagcserem? (Tobb nagydolgom legyen? )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy azt mondta az orvosom, hogy egeszsegugyi szempontbol jo lenne, ha naponta lenne egy nagydolgom. Nekem most csak kb 3 naponta van. Mivel tudnam gyorsitani ezt a folyamatot? 14/L

2016. júl. 26. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a problémám. Személyes tapasztalatom az volt, hogy sokkal több vizet kell innom, és az segít.

Plussz költözés miatt másik háziorvosom lett, és ő azt mondta, hogy rostban gazdag étrendet kell folytatnom. Próbáld ki! Egyébként szerintem mindenkinek más jön be.

Régen mondták a szilvalekvárt, nekem az semmit nem csinált. A joghurt, kefír nálam nem válik be. Szóval ki kell tapasztalni, de a több folyadék mindenképpen kell!!!

2016. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Több víz és több rost kell, rostdús táplálkozásból lesz több a salakanyag, az elegendő folyadék viszont feltétlen szükséges a megfelelő anyagcseréhez.
2016. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt egyél sokat,
2016. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rost, gyümölcs, sok víz, mozgás- nekem a mozgás tette legjobban helyre az anyagcserém. Meg próbáld meg elhagyni a tejes dolgokat-elvileg a laktóz intolerancia is okozhat székrekedést.
2016. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Cserélj orvost. Ez normális gyakoriság.

Mégis mi bajod lesz tőle, vagy még inkább most mi van, attól, hogy 3 naponta jársz kaksizni, azon kívül, hogy sík ideg vagy tőle?

2016. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5-os! Nem teljesen egeszseges a szervezetem, valami mereganyag kerult bele, mert valamifele kiutesek jelentek meg a boromon (nem allergia) es azt mondtak, hogy ha gyorsabb lenne az anyagcserem, akkor lehet, hogy kiurulne a szervezetembol a foltok okozoja.

A tobbieknek meg koszonom a tanacsokat! Mozogni minden nap voltam eddig is, de mostmar tobbet fogok inni is, meg rostban gazdag eteleket enni!

2016. júl. 27. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még ugyanúgy bekerül és ha feszívódik ("hasznosul"), akkor az 1 napos kakiban ugyanúgy nem lesz benne, mint a 3 naposban. Azokban az van, amit már nem tud hasanosítani a szervezet.
2016. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyál, igyál, igyál! Szénsavmenteset. Fahéjas teát!
2016. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!