Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert ajulok el a repüles soran?

--Benestery Studio-- kérdése:

Miert ajulok el a repüles soran?

Figyelt kérdés
15 eves fiu vagyok, sokszor utazom nemetorszagbol magyarorszagra es forditva. Nagyon utalok repülni, mert a felszallasnal, amikor elhagyja a földet a ep, elajulok minden alkalommal. Mi lehet az oka? Nagyon ciki? Utana altalaban par perc mulva ujra magamhoz terek.

2016. júl. 28. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, ciki. Bátorságosan kell élni. Goethének tériszonya volt. De őt nem olyan fából faragták,hogy ezt eltűrje, hogy egy fóbia hatalmába kerítse a tudatát. És minden nap felballagott egy toronyba, egyre magasabbra és lenézett és tudatosította: nincs semmi probléma.
2016. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek a repülőn,igaz szerencsére még sose ájultam el , szerintem nem ciki,hisz mindenki fél valamitől. De ajánlom,hogy tegyél ellene. Konkrétan mi a bajod a repüléssel?:)
2016. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat az, hogy amikor elhagyja a földet a gep, fura nyomas lesz a buramban, amitöl elsapadok majd elajulok. :D
2016. júl. 29. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg olyankor olvasással,vagy bármivel lefoglalnod magad ,hátha sikerül túljutnod a rossz szakaszon,és utána már nincs semmi.
2016. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

próbálj lazítani - a nevetés gyógyító!! (mit mond a legvégén wir haben eine...?...?)

https://www.youtube.com/watch?v=l3_DKdVVnSk

2016. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!