Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma amikor ásítottam úgy...

Keledav kérdése:

Ma amikor ásítottam úgy éreztem, mintha egy hajszálam beleesett volna a számba. Utána nem találtam meg. Lehetséges hogy belélegeztem?

Figyelt kérdés
Ásítás közben történt, amikor a levegőt beszívtam. Utána a tüdőmben nem volt olyan érzéy, mint félrenyelésnél. Lejetséges, hogy vékonysága miatt nem érzem a tüdőmben vagy a hörgőknél? Bagy esetleg lenyeltem? Okozhat ez problémát. Utána erőltettem a köhögést, emiatt fáj wgy kicsit.

2016. aug. 6. 13:51
 1/4 PcCsaj ***** válasza:
Nyugi nincs gond, hallottál már olyat, h valaki azért lett beteg mert belélegezte a hajszálát??
2016. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne a köhögést erőltesd, inkáb egyél és igyál rá valamit, majd lemegy ha valóban lenyelted, de szerintem azt érezted volna, be nem lélegezted az szerintem tuti.


Nem vagy kicsit hipochonder?

2016. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első:

és te olyat, hogy valaki váratlanul és megmagyarázhatatlanul meghalt...?

2016. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kérdéseket, hála Istennek nincs semmi bajom.
2016. aug. 7. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!